Kontakt: 0905 613 160

e-mail: maxiss-ZVNC-maxiss.sk

Prenájom kancelárií Námestie SNP B.Bystrica, 132 m2

Cena:
1 000,00 €/mesiac
Kraj:Banskobystrický kraj
Okres:Banská Bystrica
Obec:Banská Bystrica
Ulica:Námestie SNP
Kategória:Komerčné priestory
Stav objektu:kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:3
Úžitková plocha:132 m2
Energ. certifikát:Nemá
Parkovanie:vyhradené parkovanie
 
ID inzerátu:1812
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Realitná kancelária MAXISS ponúka na prenájom nadštandardné kancelárske priestory na 1. poschodí na Námestí SNP v Banskej Bystrici. Priestory sú kompletne zrekonštruované po finančnej inštitúcii ktorá ich mala doposiaľ prenajaté.

Kancelárie sa nachádzajú na 1. poschodí (v budove je výťah) a pozostávajú z troch veľkých priestorov ktoré sú predelené sklenými stenami, vstupnej chodby, skladovej miestnosti, kuchynky a sociálnych zariadení. Najväčšia miestnosť je klimatizovaná. Priestory majú vlastné meranie spotreby vody ako aj elektrickej energie.

Nebytové priestory kompletne vybavené kancelárskym nábytkom, klimatizáciou, IT rozvodmi, vlastným sociálnym zariadením, kuchynkou a sú vhodné pre finančné inštitúcie, advokátske kancelárie/notárov v centre Banskej Bystrice – priamo na Námestí SNP.

Kancelárie sú mimoriadne účelne zrealizované ale zároveň sú reprezentačného charakteru. Možnosťou parkovania je vo dvore objektu (povolenia na prejazd námestím pre osobné vozidlá zabezpečené zo strany prenajímateľa). Priestory majú výmeru 132 m² + balkónová terasa + spoločné priestory 40 m² , cena za nájom 1 000 €/mesiac bez DPH. Nájomca ďalej hradí mesačné náklady spojené s prevádzkou priestorov t.j. spotreba elektrickej energie, vodné, stočné pričom priestory majú samostatné merania.

Ak hľadáte priestory ktoré dodajú Vášmu podnikaniu ten správny šarm a noblesu práve ste ich našli...

Maklér:

makler
Maklér:Ing. Koloman Kovalík
Telefón:0905 613 160
E-mail:kovalik-ZVNC-maxiss.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.


Podobné nehnuteľnosti

Prenájom obchodných, skladových alebo herných priestorov

Prenájom obchodných, skladových alebo herných priestorov

Komerčné priestory / obchodné, Banská Bystrica, Námestie SNP
Ponúkame Vám na prenájom priestor o výmere 356 m2 ktorý pozostáva z veľkopriestoru o rozmeroch 14,0 m * 22,8 m ku ktorému patrí vstupná miestnosť a WC. Priestory sa nachádzajú na 1.poschodí zateplenej budovy ktorú vidíte na obrázku. Vzhľadom na skutočnosť že v budove sa už nachádza predajňa športových potrieb Rossignol ako aj Laser Arena majiteľ uvíta nájomcu ktorého činnosť vhodne doplní už...
Prenájom kancelárskych priestorov, Zvolenská cesta

Prenájom kancelárskych priestorov, Zvolenská cesta

Komerčné priestory / kancelárie, Banská Bystrica, Námestie SNP
Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory o výmere 36 m2 ktorý pozostáva z jednej kancelárie o rozmeroch 6m * 6m. Súčasťou prenájmu je používanie sociálnych zariadení. V prípade záujmu je možné vedľa prenajímanej kancelárie vytvoriť dalšiu rovnakú kanceláriu. Priestory sa nachádzajú v areály AAA auto v budove v ktorej sa nachádzajú ďalšie už prenajaté kancelárske priestory a na prízemí je...

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Novinky

Nový web

S radosťou oznamujeme že dňa 10.06.2019 sme dali do prevádzky našu novú webovú stránku.

viac >

Realitná únia SR

Spoločnosť MAXISS, spol.s.r.o. sa stala 19.12.2014 riadnym členom Realitnej únie SR.

viac >