Kontakt: 0917 429 935

e-mail: maxiss-ZVNC-maxiss.sk

Polyfunkčný objekt Banská Bystrica - Majer

Cena:
168 000,00 €
Kraj:Banskobystrický kraj
Okres:Banská Bystrica
Obec:Banská Bystrica
Ulica:Majerská Cesta
Kategória:Komerčné objekty
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností:0
Úžitková plocha:790 m2
Energ. certifikát:Nemá
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:1683
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Realitná kancelária MAXISS Vám ponúka na predaj prevádzkový, dvojpodlažný objekt v priemyselnej časti mesta Banská Bystrica - Majer.

K objektu patrí pozemok o výmere 1.111 m2. Budova má rozlohu 476 m2 so štyrmi samostatnými vchodmi s asfaltovou prístupovou cestou.

Budova bola postavená r. 1965, nosná konštrukcia je tehlová. V roku 2015 prešla čiastočnou rekonštrukciou počas ktorej boli vymenené pôvodné okná za nové, plastové, bola zrealizovaná oprava ako aj zateplenie strechy. Budova má vlastnú plynovú kotolňu, kanalizácia je napojená na verejnú kanalizáciu, prívod vody je z verejného vodovodu a objekt je napojený na rozvod elektrickej energie.

Z dispozičného hľadiska sa na prízemí nachádza veľký vestibul, kotolňa a voľné skladové priestory ako aj kuchyňa so zariadením. Na 1. poschodí a 2. poschodí sú miestnosti predelené sadrokartónovými priečkami. V objekte sa nachádza sociálne zariadenie so sprchou a 4x WC. Podlahy sú pôvodné z PVC ako aj z keramickej dlažby. Radiátory sú liatinové. V budove sa nachádza aj výťah.

Budova bola pôvodne využívaná ako stravovacie zariadenie a jedáleň. V budove je kompletné zariadenie kuchyne so spotrebičmi. Možnosť využitia aj na iný podnikateľský účel, prevádzkový priestor na podnikanie.

V prípade Vášho záujmu o vybavenie hypotekárneho úveru a úveru na podnikanie využite bezplatné služby nášho hypotekárneho špecialistu, ktorý spolupracuje so všetkými bankami.

Majte prehľad o všetkých výhodách a zľavách, ušetríte na výdavkoch.

V prípade záujmu o ďalšie informácie alebo o obhliadku nehnuteľnosti ma môžete kontaktovať na telefónnom čísle 0905 166 349 alebo mailom na adrese: otiepkova-ZVNC-maxiss.sk.

ID 1683

Maklér:

makler
Maklér:Otiepková Renáta
Telefón:0905166349
E-mail:otiepkova-ZVNC-maxiss.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.


Podobné nehnuteľnosti

Hala, Vlkanová okr. Banská Bystrica

Hala, Vlkanová okr. Banská Bystrica

Komerčné objekty / priemyselný areál, Banská Bystrica, Majerská Cesta
MAXISS ponúka na predaj halu v priemyselnom parku Vlkanová. Hala bola postavená v roku 2006 a je z oceľovej konštrukcie - dvojloď s nosnými stĺpmi v strede haly. V hale je vstavaná dvojpodlažná murovaná časť, ktorá slúži: horná časť - ako kancelárie s výhľadom do výrobného priestoru dolná časť - je rozdelená na dve časti: v prvej časti sú umiestnené šatne, kuchynka, sociálne zariadenia so...
Mešťianský dom v centre Banskej Bystrice

Mešťianský dom v centre Banskej Bystrice

Komerčné objekty / polyfunkčný objekt, Banská Bystrica, Majerská Cesta
Realitná kancelária MAXISS Vám ponúka na predaj čistočne zrekonštruovaný a ihneď užívania schopný mešťiansky dom v Lazovnej ulici, v centre Banskej Bystrice. Ponúkaný dom je v dobrom technickom stave. Na prízemí a na 1. poschodí sú miestnosti, ktoré je možné využívať ako obchodné priestory alebo ako kancelárie. Tieto priestory je možné ihneď používať či už pre vlastnú potrebu, alebo na...
Obchodno-skladový objekt v Banskej Bystrici

Obchodno-skladový objekt v Banskej Bystrici

Komerčné objekty / iný, Banská Bystrica, Majerská Cesta
MAXISS REALITY ponúka na predaj obchodno-skladový objekt v Banskej Bystrici, na Zvolenskej ceste. Predáva sa objekt, vrátane pozemkov pod budovou a pri budove. Objekt je po kompletnej rekonštrukcii. K dispozícii sú všetky IS. Uvedená cena je konečná, bez akýchkoľvek ďalších príplatkov a obsahuje už všetky poplatky u notára, náklady na vypracovanie kúpnych zmlúv a návrhu na vklad do katastra...
Kancelárie a sklady vo veľmi dobrom stave

Kancelárie a sklady vo veľmi dobrom stave

Komerčné objekty / polyfunkčný objekt, Banská Bystrica, Majerská Cesta
Realitná kancelária MAXISS Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj polyfunkčný objekt v priemyselnej časti mesta Banská Bystrica - Majer. Budova pozostáva z 3-och nadzemných podlaží. Na prízemí sa nachádzajú skladové priestory (malý a veľký sklad) do ktorých je vstup cez rolovaciu garážovú bránu, kancelária, plynová kotolňa a WC. Na 1. poschodí sa nachádzajú kancelárske priestory v počte 6 ks,...
DOM V LAZOVNEJ ULICI, Banská Bystrica

DOM V LAZOVNEJ ULICI, Banská Bystrica

Komerčné objekty / polyfunkčný objekt, Banská Bystrica, Majerská Cesta
Realitná kancelária MAXISS Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj dom v centrálnej časti mesta Banská Bystrica nachádzajúci sa v Lazovnej ulici v Banskej Bystrici v blízkosti Štátnej vedeckej knižnice. Objekt je v pôvodnom stave a je potrebná jeho rekonštrukcia. Výhodou objektu je jeho poloha v centre mesta. V podzemnom podlaží sa nachádzajú pivničné klembové priestory v ktorých by mohla byť...
Bývalá kotolňa Banská Bystrica, možný odpočet DPH

Bývalá kotolňa Banská Bystrica, možný odpočet DPH

Komerčné objekty / iný, Banská Bystrica, Majerská Cesta
MAXISS ponúka na predaj budovu bývalej kotolne na Mládežníckej ulici na Fončorde v Banskej Bystrici. K nehnuteľnosti nie je vyhotovený energetický certifikát. Cena: 205.000 Euro + DPH. V prípade záujmu o obhliadku ma môžete kontaktovať na telefónnom čísle 0905 613 160 alebo mailom na adrese kovalik-ZVNC-maxiss.sk.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Novinky

Realitná únia SR

Spoločnosť MAXISS, spol.s.r.o. sa stala 19.12.2014 riadnym členom Realitnej únie SR.

viac >